Sesli Mesaj

Irmak Sms ile herkese anında ulaşın!
Irmak Sms Ses!
Irmak Sms ses ile tüm sesli mesaj gönderim sürecinizi ofisinizde kendiniz yaratır istenildiği takdir de uzman teknik destek kadromuz ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Türkiye'nin en iyi ve en ekonomik sesli mesaj gönderim altyapımıza kendi bilgisayarınızdan yada internete eriştiğiniz heryerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Irmak Sms Sesli arama ile sadece dakikalar içerisin de binlerce kişiye en ekonomik maliyetler ile ulaşırsınız. Çalışılanlarınız ile bir gün içinde ulaşabileceğiniz müşteri sayınız 60 kişiyi geçemezken, sesli mesaj sistemi ile gün içinde binlerce hatta yüz binlerce müşterinizi veya üyelerinize kendi sesinizden arayabilirsiniz. Irmak Sms Sesli arama Çalışan maliyetlerine göre % 93 daha az maliyetlidir.

Irmak Sms Sesli arama ile en yüksek hizmet kalitesi ile çalışırsınız. Çalışanlarınız tarafından ilk aranılan kişi ile son aranılan kişiye verilen hizmetin kalitesi aynı olamaz. Irmak Sms Sesli arama ile mesajınız yorulmaz, sıkılmaz, aramadaki ses kalitesi ve ses tonu her aranılan kişi için aynıdır. Kişilere ulaşılamaması halinde defalarca tekrar aranarak ulaşılmaya çalışılır.(ulaşılamayan kişiler için ücret ödenmez)

Irmak Sms sesli mesaj klasik mecraların aksine, hedef kitleye bire bir ulaştığı ve tamamen interaktif olduğu, üstelik sürecin her anı istatistiki olarak raporlanabildiği, geri beslemenin son derece sağlıklı yapılabildiği için çok etkilidir. Örneğin, kim ne zaman aranmış, kişiye ulaşılmış mı gibi detaylar anında görülebildiği gibi yazılı veya dijital olarak da raporlayabilirsiniz.